שני | 30.01.23

שעה פריטים
All day
 
6pm
7pm
8pm
20:30
20:30
סגור
לתכנית החודשית
צירופים | מופע הנעילה של מנופים 2019

האירוע צירופים מורכב מסצנות קולנועיות שנבחרו על ידי אמנים שונים ומוצג כמופע רב משתתפים. בשונה מהקרנה קולנועית מסורתית, הסצנות, הלקוחות מתולדות הקולנוע, מוצגות בליווי אלמנט נוסף שנבחר על ידי האמנים המשתתפים - באופן המזכיר התאמת יין לאוכל. צירופים אפשריים עשויים לכלול טקסט, מוזיקה, חפצים או דימויים. בדומה למטאפורה הקולינרית, כל אחד מהאלמנטים נועד להדגיש צדדים שונים ונסתרים בסצנה הקולנועית, שאולי לא היו זמינים לקהל לולא אותו מפגש בין-מדיומאלי. צירופים מאפשר לקהל לא רק להיחשף ולחוות רגעים מתולדות הקולנוע, אלא גם להיות עדים לתהליכי חשיבה יצירתיים של אמנים שונים. האירוע חושף את החיבורים - אינטלקטואליים, רגשיים, חומריים או דמיוניים - שאמנים יוצרים בסטודיו ונותרים לרוב נסתרים מעיני הצופה. צירופים הוא מופע חד-פעמי, פרפורמנס חי היוצר חוויה שמתקיימת איפשהו בין אולם הקולנוע, הסטודיו לאמנות, ונפש האמן.

21:30

להקת פולקעס מבית הספר ׳מוזיקה ושקט׳ מארחת את אייל תלמודי

'פולקעס' היא להקה שצמחה בבית הספר ׳מוזיקה ושקט׳ בירושלים. חברי ההרכב מנגנים מוזיקת עולם בניצוחו של אייל תלמודי - נגן סקסופון, קלרינט, חמת חלילים ופסנתר, מלחין ומפיק מוזיקלי. ביחד הם לוקחים את המאזינים למסע שמתחיל במנגינות בולגריות, ממשיך בהרמוניות יווניות וחסידיות ומקנח במקצבים איטלקיים.

נבו קסטיאל - גיטרה; גלעד פריד - גיטרה בס; נדב זימנד - עוד; תובל חיים - תופים; מאיר קליינר - קלרינט; שבח שמואל - סקסופון טנור; יוסף שיטרית - סקסופון אלט