שלישי | 27.09.22

שעה פריטים
All day
 
4pm
16:30
6pm
7pm
19:00
8pm
20:30
9pm
21:30
סגור
לתכנית החודשית

חגיגת קולנוע לילדים

כל שעליכם לעשות בכדי להצטרף למועדון הוא למלא את טופס ההצטרפות, ולהנות מדי אירוע מכרטיס כניסה ב-10 ₪ לקבלת ההטבה והצטרפות לרשימה >>>

הסינמטק פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות

טרום בכורה

בואו לצפות בשני הפרקים הראשונים. באירוע יתקיים פאנל שאלות ותשובות בהשתתפות יוצרי הסדרה והשחקנים,  שיספרו על תהליך הצילומים, יגלו סודות מאחורי הקלעים, יענו על השאלות שלכם – ואולי אפילו יתנו רמזים לפתרון התעלומה.

המתחם ה-25

יוצרים וכותבים: רז יובן, אלעד חן, מיתר פרהט
| 91 דקות

כשעיט נדיר נגנב מגן החיות, לכולם ברור מי הגנב: אוריה מצוות "ינשוף", שכולל נערים ונערות שמתנדבים בגן. אוריה, ביחד עם נגה האמיצה, נאלץ לצאת למסע לפענוח התעלומה. החקירה המפתיעה מעמתת את שניהם לא רק עם הסודות המסוכנים שמסתתרים מתחת לפני השטח, אלא גם עם עניינים מסובכים שבלב. 

ארנגול ושודדי האוצר האבוד

בימוי: בן סטאסן, בנג'מין מוסקט
| 91 דקות

ארנגול הוא חצי ארנב וחצי תרנגול. ארנגול גדל להיות סקרן וחובב הרפתקאות כמו אביו, אך הוא מושא ללעג בגלל צורתו השונה. כאשר הממלכה בסכנת השתלטות של דודו המרושע, ארנגול מחליט לצאת למסע, מלווה בחברו הצב ובואשית שובבה ואמיצה, בכדי להציל את עמו.

יום הולדת לקולנוע: הפעלולנים הגדולים של הסרטים האילמים

מפגש עוצר נשימה לכל המשפחה בו יסופר על השחקנים והפעלולנים שהמציאו את הקולנוע, בעזרת קטעים נדירים מהסצנות המרהיבות ביותר של הקולנוע האילם. על באסטר קיטון, הרולד לויד ואחרים. בהנחיית הבמאי אלון גור אריה

לעזאזל הבטיחות

בימוי: פרד ניומאייר, סם טיילור
| 74 דקות

הקומדיה המפורסמת ביותר של הרולד לויד. לויד מגלם פקיד בחנות כלבו המוצא את עצמו תלוי על מחוגיו של שעון במרומי גורד שחקים בלוס אנג'לס. הסרט התפרסם בכך שהפעלול הנועז נעשה בלי אפקטים והרולד באמת היה תלוי בגובה רב.