שלישי | 18.06.24

שעה פריטים
All day
 
4pm
6pm
7pm
19:00
9pm
21:00
סגור
לתכנית החודשית

הנהלה

מנכ"ל רוני מהדב-לוין

מנהל אמנותי אלעד סמורזיק

מנהל כספים וחשב אריאל רביבו

יעוץ אמנותי ויויאן אוסטרובסקי

רכזת הנהלה והפקת קטלוג עינת סנפירי

 

הפקה

מפיקה ראשית אלה טל

מפיקה בפועל הילה בר-חיים

מנהלת הפקה יסמין מוצ'ן

ניהול הפקת חוצות יאן בירברייר

הפקה בפועל חוצות אנה גורליק גוטרמן

ניהול הפקה אירוע פתיחה שני רביץ

הפקה טכנית אירוע פתיחה יוחאי צמיר

בימוי אירוע פתיחה בובי לקס

ניהול פרויקט משאיות קולנוע בשכונות אליה שבתאי

הפקה טכנית משאיות קולנוע בשכונות אורי וקנין

הפקת אירועי רסטורציה רותם פז

פיצריה פלורה

 

מחלקת קשרי אורחים

מנהלת המחלקה יפעת טובי

מפיק מחלקת אירוח יובל פרנס מדר

מתאם צוותי שיפוט דוד כהן אלעזר

אקרדיטציה נעמה שמואלי

תיאום הסעות עלמא זלאיט

 

ימי תעשייה

מנהלת קרולינה דאובה

הפקה ברק ריבקינד

יעוץ מקצועי טוביאס פאוזינגר

 

קשרי חוץ

מנהל קשרי חוץ והפצה דניאל כהן

ניהול קשרי תורמים דניאלה תורגמן-גלס

 

קולנוע ישראלי

מנהל מסגרות הקולנוע הישראלי בן טופח

מפיקת מסגרות הקולנוע הישראלי בר כהן

מנהלת מחלקת חינוך ותחרות היצירה הצעירה איילה בנימין

תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה אלעד חן, נוי סיה

 

שיווק ומיתוג

מנהלת שיווק ופרסום מירי קפילוטו פדהצור

עוזרת שיווק אבישג שטרנר

קידום דיגיטלי ועריכת עמוד פייסבוק  מודוס

ניהול יחסי ציבור רן רהב. תקשורת ויחצי ציבור  רן רהב, יפעת רובינשטיין, לינור נוי, טל מסלטי

עיצוב גרפי ומיתוג סטודיו מתן שליטא, מאיה בר יהודה

מעצב פסלון הפרס עמית סטורלזי

צילום תם וינטראוב לוק

 

מנהלה

ניהול אורחי פרוטוקול ומפיקת הסינמטק קרול דרייפוס

ניהול מוזמנים אוהד לטקו

עוזרת ניהול מוזמנים דני סהר

 

תוכן ואוצרות

כתיבת טקסטים אלעד סמורזיק, יובל פלוטקין

לקטורה וייעוץ אמנותי נבות ברנע

ניהול אתר האינטרנט שירה מאירסון, מתוקה לב ארי פלישתי, יניב קוריס

תרגום תוכנייה אולפני אלרום

ייעוץ לשוני איתמר ב"ז, דניאלה תורגמן-גלס

עוזר תחקיר אבי גרין

 

הנהלת חשבונות

מנהלת חשבונות יערית אקוע, אירית כחלון

 

פרויקטים

אוצרי אמנות בצומת מרכז לאמנות ומדיה מעמותה ויויאן אוסטרובסקי וקבוצת סלה-מנקה 

מפיקי אמנות בצומת צוות מרכז לאמנות ומחקר מעמותה

 

ארכיון וניהול עותקים

מנהל הארכיון מאיר רוסו

מנהלת פרויקט שימור דיגיטלי הילה אברהם

מעבדת דיגיטציה אופיר מסר, רותם פז, יניב קוריס, יגאל קליין, יונתן רון, שירה מאירסון, מתוקה לב ארי פלשתי, אבינועם לנד, מעיין פורת, ליהי הירשנבוים, נעה כרם, אלינה אלכסה אוסיפובה

 

קופות ואולמות

מנהל קופה דורון לוי

קופאים קובי נעימי, מיכאל פרנקו, עתליה קייך, נעה רוזנפלד, ינאי יפה, אסתר גושן

ניהול אולמות: דניאלה פרידמן, תאמר האדיה, שירה לובלסקי,  גיא סבג, איילת אל עמי, אילה רדאי

סדרנים סג'ה דרזי, גל דויטשר קליין, יאיר סעדון, ליאור ויגדרזון, ענבר גרשטיין, הילה מוצפי, דניאל חורי, שיר חמני

אבטחה וי. איי. פי. בע"מ

תחזוקה מונזר סידר, עודי עווידה

קפה אוריינט אקספרס חאלד האדיה, נחמה בזק, מיה רחל שיף, אמיר טורק, מיכל סופר

 

ניהול טכני ותרגום

מנהל טכני יששכר  פירו

סגן מנהל טכני עלי סידר

מקרינים נדאל סרחאן, עבד קרעין, איליה קריינס, אופיר מסר, טל אלנקווה, אדם זוהר, גיא מדרר, עדי כהנא, דני מועלם

תרגום וכתוביות אולפני אלרום

ניהול מערך חדרי הקרנה ותרגום נדאל סרחאן, אלי בן־זאב, יגאל קליין

שליחויות רמי יעקב, דודו לוי

 

מחשוב ואינטרנט

מערכות מידע "גפני טכנולוגיות מיחשוב מולטימדיה" דן עופר

 

מיון סרטים

מיון קולנוע בינלאומי אלעד סמורזיק, רוני מהדב-לוין, יובל פלוטקין, ויויאן אוסטרובסקי, דניאלה תורגמן-גלס

קולנוע עלילתי ישראלי דינה צבי-ריקליס, מיכאל מושונוב, רוני מהדב-לוין, אלעד סמורזיק, בן טופח

קולנוע תיעודי ישראלי איריס זכי, דוד וקסמן, ג'ולי שלז, אלעד סמורזיק, בן טופח

סרטים קצרים ג׳ניפר אבסירה, נבות ברנע, אור סיגולי, שירה הוכמן, שאדי חביב אללה, טליה ״טוליק״ גלאון, בן טופח 

אמנות וידאו וקולנוע ניסיוני טל יחס, עירית כרמון פופר, יוסי עטיה

פיצ'פוינט גאבור גריינר, תרזה קאבינה, אגאת ולנטן, קרולינה דאובה

אוצרי תוכנית ה-40 אווה קאהן, ד״ר נועה רגב, רוני מהדב-לוין, אלעד סמורזיק