שישי | 12.08.22

שעה פריטים
All day
 
5pm
17:30
6pm
7pm
19:30
8pm
9pm
21:30
סגור
לתכנית החודשית

הנהלה

מנכ"ל בפועל רוני מהדב-לוין

מנהל אמנותי אלעד סמורזיק

מנהל כספים וחשב אריאל רביבו

יעוץ אמנותי ויויאן אוסטרובסקי

רכזת הנהלה והפקת קטלוג עינת סנפירי

 

הפקה

מפיקה ראשית אלה טל

מפיקה בפועל הילה בר-חיים

מנהלת הפקה הראל בן-מלך

ניהול הפקת חוצות יאן בירברייר

הפקה בפועל חוצות אנה גורליק גוטרמן

מנהל הפקה חוצות שגיא אלמוג

ניהול הפקה אירוע פתיחה נטע שלזינגר

הפקה טכנית אירוע פתיחה יוחאי צמיר

בימוי אירוע פתיחה בובי לקס

תיאום הפקה חוצות אינה בישבסקיה

ניהול פרויקט משאיות קולנוע בשכונות קרן לויט

הפקה טכנית משאיות קולנוע בשכונות אורי וקנין

הפקת אירועי רסטורציה רותם פז

ניהול והפקה תוכן משלים דוד רחמני

פיצריה פלורה

 

מחלקת קשרי אורחים

מנהלת המחלקה ואירועי תעשייה יפעת טובי

מפיק מחלקת אירוח דוד כהן אלעזר

מתאם צוותי שיפוט איתמר פולמן

אקרדיטציה חמי קרן

תיאום הסעות אן בן-יהודה

 

קשרי חוץ

מנהל קשרי חוץ והפצה דניאל כהן

ניהול קשרי תורמים דניאלה תורגמן - גלס

 

קולנוע ישראלי

מנהל מסגרות הקולנוע הישראלי בן טופח

מפיקת מסגרות הקולנוע הישראלי ואירועי תעשייה גלי סמו

מנהלת מחלקת חינוך ותחרות היצירה הצעירה אילה בנימין

תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה אלעד חן

עוזרת הפקה רוני לוין

 

שיווק ומיתוג

מנהלת שיווק ופרסום מירי קפילוטו פדהצור

עוזרת שיווק ורד בן-ציון

קידום דיגיטלי ועריכת עמוד פייסבוק  מודוס, אבישג שטרנר

ניהול יחסי ציבור רן רהב. תקשורת ויחצי ציבור  רן רהב, יפעת רובינשטיין, לין פדובה

עיצוב גרפי ומיתוג סטודיו מתן שליטא, מאיה בר יהודה

מעצב פסלון הפרס עמית סטורלזי

צילום תם וינטראוב לוק

 

מנהלה

מפיקת הסינמטק ומנהלת אירועים קרול דרייפוס

ניהול משרד ראשי אוהד לטקו

ניהול מוזמנים חנן ברנדס

עוזרת ניהול מוזמנים יהלי מעוז

 

תוכן ואוצרות

כתיבת טקסטים אלעד סמורזיק

לקטורה וייעוץ אמנותי נבות ברנע

ניהול אתר האינטרנט תמר פרימן, שירה מאירסון

תרגום תוכנייה אולפני אלרום

ייעוץ לשוני איתמר ב"ז, רחל פרץ, דניאלה תורגמן-גלס

עוזר תחקיר אבי גרין

 

הנהלת חשבונות

מנהלת חשבונות יערית אקוע, אירית כחלון

 

פרויקטים

אוצרי אמנות בצומת מרכז לאמנות ומדיה מעמותה ויויאן אוסטרובסקי וקבוצת סלה-מנקה 

מפיקי אמנות בצומת צוות מרכז לאמנות ומחקר מעמותה

 

ארכיון וניהול עותקים

מנהל הארכיון מאיר רוסו

מנהלת פרויקט שימור דיגיטלי הילה אברהם

מעבדת דיגיטציה אופיר מסר, רותם פז, יניב קוריס, יגאל קליין, , יונתן רון, שירה מאירסון, מתוקה לב ארי פלשתי, , אבינועם לנד, מעיין פורת, ליהי הירשנבוים, נעה כרם

 

קופות ואולמות

מנהל קופה דורון לוי

קופאים קובי נעימי, מיכאל פרנקו, עתליה קייך, תום אשכנזי, נעה רוזנפלד, אוסקר באלה

ניהול אולמות דניאלה פרידמן, תאמר האדיה, שירה לובלסקי, נעמה אזרחי

סדרנים סג'ה דרזי, גיא סבג, איילה רדאי, הילה מוצפי, עמנואל קובנר, שיר חמני, דניאל זאינץ

חברות אבטחה וי. איי. פי. בע"מ

תחזוקה מונזר סידר

קפה אוריינט אקספרס עלי אבו סרייה, חאלד האדיה, נחמה בזק

 

ניהול טכני ותרגום

מנהל טכני אלי בן-זאב

סגן מנהל טכני עלי סידר

מקרינים נדאל סרחאן, עבד קרעין, אוריאל שאולזון, איליה קריינס, אופיר מסר, טל אלנקווה, אדם זוהר

תרגום וכתוביות אולפני אלרום

ניהול מערך חדרי הקרנה ותרגום נדאל סרחאן, אוהד לטקו, יגאל קליין

שליחויות רמי יעקב, דודו לוי

 

מחשוב ואינטרנט

מערכות מידע "גפני טכנולוגיות מיחשוב מולטימדיה" דן עופר

 

מיון סרטים

מיון קולנוע בינלאומי אלעד סמורזיק, רוני מהדב-לוין, ויויאן אוסטרובסקי, דניאלה תורגמן, ג'ניפר אבסירה, אלה טל

יעוץ קולנוע בינלאומי דן ועדנה פיינרו, דליה קרפל, יפעת טובי, טל מאירי

קולנוע עלילתי ישראלי סמירה סרייה, אלעד קידן, רוני מהדב-לוין, אלעד סמורזיק, בן טופח, גלי סמו

קולנוע תיעודי ישראלי ג'ולי שלז, קובי פרג', ענת אבן, אלעד סמורזיק, בן טופח, גלי סמו

סרטים קצרים מיה לנדסמן, נבות ברנע, יונתן דובק, ג'ניפר אבסירה, סוהא עראף, רובי אלמליח, בן טופח, גלי סמו

אמנות וידאו וקולנוע ניסיוני יאן טיכי, דביר שקד, הדסה גולדויכט

פיצ'פוינט גבור גריינר, תרזה קבינה

פיצ'פוינט קצרים רנא אבו פריחה, עידן הובל, גיא עופרן