סגור
לתכנית החודשית

המטרופוליטן אופרה ניו יורק - עונת 2021/22

מכירת מנויים החל מ-03.08.2021

(מקומות למנויים ותיקים ישמרו עד 12.09.2021)

מכירת כרטיסים בודדים החל מ-12.09.2021

מחירון לבעלי מנוי חופשי שנתי בסינמטק

מחיר סדרה למנויים - 1,040 ₪ / מחיר בודד למנוי - 140 ₪

מחירון קהל רחב

מחיר סדרה לקהל במכירה מוקדמת - 1,250 ₪ / מחיר כרטיס בודד לקהל - 170 ₪

 

לרכישת מנוי: 9377* (בשעות 10:00-19:00)

 

האופרות יתחילו במועד הנקוב, סגירת דלתות כרבע שעה לפני תחילת האירוע. לא תתאפשר כניסת קהל לאולם לאחר תחילת השידור

אופרות המטרופוליטן מוקרנות בשידור חי באמצעות לוויין. הסינמטק אינו אחראי על שיבושים שייתכנו במהלך השידור

ט.ל.ח

בסינמטק

בוריס גודונוב

מאת מודסט מוסורגסקי
| 160 דקות

זמר הבאס רנה פאפה, הזמר המוביל בעולם בתפקיד בוריס, חוזר בהופעה מרהיבה של הצאר המעונה, הלכוד בין שאפתנות בוערת לבין פרנויה מכשילה. ההפקה המרגשת של יצירת המופת מאת מוסורגסקי, אבן יסוד של הרפרטואר הרוסי, בבימויו של סטיבן וודסוורת מיטיבה להביע את תקוות העם הרוסי וסבלותיו יחד עם תקוות הצאר עצמו וייסוריו.

בסינמטק

אש בוערת בעצמותיי

מאת טרנס בלאנשארד
| 175 דקות

קורות המסע של איש צעיר הנאבק במכשולים שמציבים לפניו חיים של טראומה ומצוקה. יאניק נזה-סגן מנצח על העיבוד המוזיקלי של טרנס בלאנשארד, מוזיקאי ג'ז ומלחין זוכה פרס גראמי, שזכה לשבחים רבים על עיבוד ספר הזיכרונות המהולל של צ'רלס מ. בלוא, בעל טור ב"ניו-יורק טיימס". 

אאורידיצ'ה

מאת מתיו אוקוין
| 183 דקות

המיתוס היווני העתיק על אודות אורפאוס, המנסה לרתום את כוח המוזיקה כדי להציל את אהובתו אאורידיצ'ה מהשאול, העניק השראה למלחינים רבים מאז ראשיתה של האופרה. המלחין האמריקני העולה מתיו אוקוין מעביר כעת את המסורת הזאת אל תוך המאה ה-21 במבט חדש על הסיפור.

סינדרלה

מאת ז'ול מאסנה
| 107 דקות

גרסה מקוצרת של ההפקה המקסימה של "סינדרלה" של הבמאי לורן פלי משנת 2018, המושרת באנגלית. את התרגום החדש כתבה קלי רורק, כותבת לברית ידועה. איזאבל ליאונרד שרה את התפקיד הראשי, ולצדה אמילי ד'אנג'לו בתפקיד הנסיך, ג'סיקה פראט בתפקיד הפייה הסנדקית, סטפאני בליית בתפקיד האם החורגת המרושעת. 

ריגולטו

מאת ג'וזפה ורדי
| 176 דקות

ה"מט" חוגגת את השנה החדשה בבכורה חגיגית במבט מחודש על הטרגדיה הנצחית של ורדי בבימויו של בארטלט שר. הבמאי, זוכה פרס "טוני" ממקם את עלילת האופרה בשנות ה-1920, בתפאורה בסגנון ארט-דקו מאת מייקל ירגאן והתלבושות המהודרות של קאתרין זובר, וכולם יחד זוכי 11 פרסי "טוני". זמר הבריטון קווין קלסי מגלם את התפקיד הראשי לראשונה ב"מט". 

בסינמטק

אריאדנה מנקסוס

מאת ריכרד שטראוס
| 184 דקות

זמרת הסופרן ליזה דוידסן מביאה את אחד התפקידים המובהקים שלה ל"מט" בפעם הראשונה כגיבורה היוונייה ביצירת המופת המקסימה של ריכרד שטראוס. צוות הזמרים היוצא מן הכלל כולל גם את זמרת המצו-סופרן איזאבל ליאונרד בתפקיד "המלחין" של אופרה בתוך אופרה שסביבה מתחוללת העלילה.

דון קרלוס

מאת ג'וזפה ורדי
| 314 דקות

בפעם הראשונה בתולדות בית האופרה, ה"מט" מציגה את הגרסה המקורית הצרפתית בת חמש המערכות לאופרה האפית של ורדי אודות אהבה בקרב משפחות מלוכה, אהבה שנידונה לכישלון, וכל זה על רקע האינקוויזיציה הספרדית. יאניק נזה-סגן מנצח על זמר הטנור מאתיו פולנזאני בתפקיד הראשי ועל זמרת הסופרן סוניה יונצ'בה בתפקיד אליזבת דה-ולואה.

בסינמטק

טוראנדוט

מאת ג'אקומו פוצ'יני
| 206 דקות

זמרת הסופרן, ליודמילה מונסטסריסקה, מופיעה בתפקיד הראשי של הנסיכה עם לב של קרח. יונגהון לי יופיע בתפקיד הנסיך האמיץ הנחוש לזכות באהבתה של נסיכת הקרח, טוראנדוט. כמן-כן משתתפים: זמרת הסופרן ארמונלה יאהו בתפקיד המשרתת הנאמנה ליו, ופרוצ'ו פורלאנטו בתפקיד המלך העיוור, טימור. מרקו ארמיליאטו מנצח על המוזיקה המרטיטה של פוצ'יני.

לוצ'יה די למרמור

מאת גאטנו דוניצטי
| 224 דקות

זמרת הסופרן נאדין סיירה נוטלת על עצמה את אחד התפקידים הקשים והמפורסמים, לוצ'יה די-למרמור רדופת ההזיות, בבימוי חדש של במאי התיאטרון והקולנוע האוסטרלי, סיימון סטון. זמר הטנור חבייר קאמארנה מפגין את שליטתו המדהימה בשירת הבל-קאנטו בתפקיד אדגארדו, אהובה של לוצ'יה. 

המלט

מאת ברט דין
| 195 דקות

האופרה "המלט" מאת המלחין האוסטרלי ברט דין שזכתה בבכורה עולמית וקצרה את שבחי הביקורת בפסטיבל גליינבורן בשנת 2017 מגיעה עכשיו ל"מט". הבמאי ניל ארמפילד שביים את הצגת הבכורה, מביא את הבימוי שלו עכשיו לניו-יורק. אליו מצטרפים רבים מהצוות המקורי, כולל זמר הטנור אלן קלייטון בתפקיד הראשי.