ראשון | 14.07.24

פריטים
 
סגור
לתכנית החודשית

סרטים חדשים

רק אני ואת

בימוי: ולרי דונזלי
| 105 דקות

כשבלאנש פוגשת את גרגורי, היא מרגישה שמצאה את האחד. מערכת היחסים מתהדקת במהרה והיא בעננים, נסחפת ברומן החלומות שלה. כשהשניים עוברים יחד לעיר חדשה, בלאנש מוצאת עצמה רחוקה מאחותה התאומה וממשפחתה, ולאט־לאט מתחילה לתהות – האם ייתכן שהיא לכודה באחיזתו של גבר מסוכן?

 

פיוריוסה: מסאגת מקס הזועם

בימוי: ג'ורג' מילר
| 148 דקות

פיוריוסה נחטפת בידי חבורת אופנוענים מנוה המדבר בו גדלה. מנהיג החבורה מגדל אותה כבתו, אך כאשר היא בוגרת היא מחליטה לשוב הביתה, בכל מחיר. העלילה מתקיימת בתוך עולם עתידני, נטול חוק וסדר מלבד מאבק על כוח ואמצעי השרדות. "סרט מלהיב בכל קנה מידה שהוא, קולנוע ענק, ספקטקולרי וסוחף" (שמוליק דובדבני, ynet).

ימים מושלמים

בימוי: וים ונדרס
| 123 דקות

סביב שגרת יומו של עובד ניקיון לא צעיר בטוקיו, המשקיע בעבודתו מקצוענות ומסירות, יצר ונדרס את סרטו העלילתי הטוב ביותר זה שנים רבות. בזכות יכולת התבוננות, שימוש נבון בפסקול, תסריט קטן ומשחק מעודן זוהי דרמה שמצליחה להפעיל היטב את הרגשות. 

הקרב על אמריקה

בימוי: אלכס גארלנד
| 109 דקות

בעתיד הלא רחוק, ארה"ב נמצאת בשיאה של מלחמת אזרחים. פסע לפני כיבוש וושינגטון, עוזבים ארבעה עיתונאים את ניו יורק החרבה, וממהרים לבירה כדי לנסות ולראיין את הנשיא. סביב ציר העלילה הזה יצר אלכס גארלנד את המשל הדיסטופי שלפנינו ומתגלה כיוצר מבריק ומחושב.