ראשון | 23.06.24

שעה פריטים
All day
 
6pm
7pm
8pm
20:30
סגור
לתכנית החודשית

סרטים חדשים

עניין של מזל

בימוי: וודי אלן
| 93 דקות

לפאני וז'אן יש את החיים המושלמים. הם מסופקים בחייהם המקצועיים, הם גרים בדירה מפוארת ברובע היפה ביותר בפריז ונראה שהם מאוהבים כמו בפעם הראשונה שנפגשו. כאשר פאני פוגשת במקרה את אלן, חבר שלה מימי התיכון, היא מתאהבת בו והם מתחילים להפגש לעיתים יותר תכופות...

גולדה

בימוי: גיא נתיב
| 100 דקות

הלן מירן מגלמת את גולדה מאיר בסרטו המדובר של גיא נתיב ("סקין"), שלוקח אותנו חצי מאה אחורה, אל מלחמת יום הכיפורים ומהלך האירועים הטרגי שהוביל להכרעותיה הגורליות. הסרט מציג את סיפורה של אומה שעומדת בפני משבר היסטורי ואת סיפורה האישי של גולדה, שהתמודדה בסתר עם מחלת הסרטן. לצד מירן מככבים לייב שרייבר, קאמי קוטן, ליאור אשכנזי, רמי הויברגר ודביר בנדק.

שבע ברכות

בימוי: איילת מנחמי
| 108 דקות

40 שנה לאחר שאמה, ברוכת הילדים, נתנה את מארי בת השנתיים לאחותה העקרה, מארי חוזרת לחיק המשפחה כדי לחגוג את חתונתה. המשפחה הנרגשת נערכת למנהג "שבע ברכות", אבל מארי באה לפתוח את הפצע. בין טעמים משכרים מתגלים סודות ושקרים והשבוע הופך לקומדיה עצובה על מחילה והחמצה.

מחר תזרח השמש

בימוי: נני מורטי
| 96 דקות

"מחר תזרח השמש", סרטו החדש של נני מורטי ("חדרו של הבן", "אמא שלי"), הוא קומדיה מלאת אהבה לקולנוע. הסרט, שהוצג לראשונה בתחרות הרשמית של פסטיבל קאן, עוקב אחר ג'ובאני, במאי איטלקי מפורסם העומד בפתח צילומי סרטו החדש. אבל עם נישואים במשבר, מפיק שעומד בפני פשיטת רגל ותעשייה שמשתנה מרגע לרגע, נדמה שהכל פועל נגדו

חיים שלמים

בימוי: סלין סונג
| 106 דקות

נורה והא־סונג, חברי ילדות בעלי קשר ייחודי, נאלצים להיפרד כשמשפחתה של נורה עוזבת את סיאול ומהגרת לקנדה. שני עשורים לאחר מכן הם נפגשים בניו־יורק ומתמודדים עם שאלות על גורל, אהבה והבחירות שמעצבות את החיים של כולנו. "חיים שלמים" הוא סרט ביכורים יפהפה וחכם שיישאר עם הצופים זמן רב אחרי היציאה מהאולם.