הקרנות חודשיות

חודש קודם
אפריל 2017
חודש הבא
מיין לפי:    א-ב      תאריך
שבת,
1.4.2017
היפה והחיה 11:00 סינמטק 1
שבת,
1.4.2017
מים 16:30 סינמטק 1
שבת,
1.4.2017
המייסד 19:00 סינמטק 1
שבת,
1.4.2017
שלושה סרטים קצרים של גן דה לנגה 19:00 סינמטק 2
שבת,
1.4.2017
העלמה והמוות 21:00 סינמטק 2
שבת,
1.4.2017
אחרי הסערה 21:30 סינמטק 1
יום ראשון,
2.4.2017
קורס: הדוור 10:00 סינמטק 1
יום ראשון,
2.4.2017
צעד לא מחושב 18:00 סינמטק 2
יום ראשון,
2.4.2017
הדברים האחרונים 20:30 סינמטק 3
יום שני,
3.4.2017
נשות החופש 18:00 סינמטק 3
יום שני,
3.4.2017
לילות בלוברי 18:30 סינמטק 1
יום שני,
3.4.2017
מהיר כמו הרוח 21:00 סינמטק 1
יום שני,
3.4.2017
אינרציה 21:30 סינמטק 3
יום שלישי,
4.4.2017
אל תדאגו, אני בסדר 18:00 סינמטק 1
יום שלישי,
4.4.2017
ערב התרמה לאגודה למלחמה בסרטן 18:00 סינמטק 3
יום שלישי,
4.4.2017
פריחה 20:30 סינמטק 1
יום רביעי,
5.4.2017
רומא עיר פרזות 18:00 סינמטק 1
יום רביעי,
5.4.2017
פיתוי בע''מ 19:00 סינמטק 3
יום רביעי,
5.4.2017
פריקלה השחור 20:45 סינמטק 1
יום רביעי,
5.4.2017
ארבע הרפתקאות של רנט ומיראבל 20:45 סינמטק 2
יום חמישי,
6.4.2017
נשות המאה ה־20 18:30 סינמטק 1
יום חמישי,
6.4.2017
פאיזה 19:00 סינמטק 3
יום חמישי,
6.4.2017
בלתי ניתנות להפרדה 21:00 סינמטק 1
יום חמישי,
6.4.2017
דני רוז מברודוויי 21:30 סינמטק 2
יום שישי,
7.4.2017
קאוס 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
7.4.2017
נשות המאה ה־20 21:30 סינמטק 1
שבת,
8.4.2017
חצות, פריז מתעוררת 11:00 סינמטק 1
שבת,
8.4.2017
וונדרלנד 16:45 סינמטק 1
שבת,
8.4.2017
נשות המאה ה־20 19:00 סינמטק 1
שבת,
8.4.2017
נדיה שם זמני 19:00 סינמטק 3
שבת,
8.4.2017
ג’קי 21:30 סינמטק 1
שבת,
8.4.2017
בין העולמות 21:30 סינמטק 3
יום ראשון,
9.4.2017
אש על המים 19:00 סינמטק 1
יום ראשון,
9.4.2017
מסע העסקים של אבא 21:15 סינמטק 1
יום שני,
10.4.2017
אין הקרנות - ליל הסדר 07:00 אולמות שונים
יום שלישי,
11.4.2017
לאונרד כהן - סיפור חיים 17:00 סינמטק 1
יום שלישי,
11.4.2017
בין העולמות 19:00 סינמטק 3
יום שלישי,
11.4.2017
ג’קי 19:15 סינמטק 1
יום שלישי,
11.4.2017
גרמניה, שנת אפס 21:00 סינמטק 3
יום שלישי,
11.4.2017
מנצ‘סטר ליד הים 21:30 סינמטק 1
יום רביעי,
12.4.2017
שיר אשיר בגשם 18:00 סינמטק 1
יום רביעי,
12.4.2017
סטרומבולי 19:00 סינמטק 3
יום רביעי,
12.4.2017
קוו ואדו? 21:00 סינמטק 1
יום רביעי,
12.4.2017
אינרציה 21:00 סינמטק 3
יום חמישי,
13.4.2017
חלומות מתוקים 18:45 סינמטק 1
יום חמישי,
13.4.2017
הזמנה למחול 19:00 סינמטק 2
יום חמישי,
13.4.2017
ג’קי 21:30 סינמטק 1
יום חמישי,
13.4.2017
בין העולמות 21:30 סינמטק 3
יום שישי,
14.4.2017
מישהו לסמוך עליו 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
14.4.2017
מנצ‘סטר ליד הים 21:30 סינמטק 1
שבת,
15.4.2017
חתולים בצמרת 11:00 סינמטק 1
שבת,
15.4.2017
אחד מהלב 16:30 סינמטק 1
שבת,
15.4.2017
מנצ‘סטר ליד הים 18:45 סינמטק 1
שבת,
15.4.2017
הסודות של איידה 19:00 סינמטק 3
שבת,
15.4.2017
לה לה לנד 21:30 סינמטק 1
שבת,
15.4.2017
מסע לאיטליה 21:30 סינמטק 3
יום ראשון,
16.4.2017
סיפור הפרברים 14:00 סינמטק 1
יום ראשון,
16.4.2017
לה לה לנד 21:30 סינמטק 1
יום שני,
17.4.2017
לה לה לנד 18:15 סינמטק 1
יום שני,
17.4.2017
נדיה שם זמני 19:00 סינמטק 3
יום שני,
17.4.2017
מרגרט 21:00 סינמטק 1
יום שני,
17.4.2017
פיתוי בע''מ 21:30 סינמטק 3
יום שלישי,
18.4.2017
יום שלישי, אחרי החגים 18:00 סינמטק 1
יום שלישי,
18.4.2017
המתים 18:00 סינמטק 3
יום שלישי,
18.4.2017
מטריות שרבורג 20:30 סינמטק 1
יום שלישי,
18.4.2017
תוכנית מס’ 3: השתקפויות והשתברויות 20:30 סינמטק 2
יום רביעי,
19.4.2017
טריינספוטינג+טריינספוטינג 2 19:00 סינמטק 1
יום רביעי,
19.4.2017
אינרציה 19:00 סינמטק 3
יום רביעי,
19.4.2017
ים של כסף 21:00 סינמטק 3
יום חמישי,
20.4.2017
צא וראה 17:30 סינמטק 1
יום חמישי,
20.4.2017
נדיה שם זמני 18:30 סינמטק 3
יום חמישי,
20.4.2017
מרגרט 20:30 סינמטק 1
יום חמישי,
20.4.2017
אור בקצה המגף 20:30 סינמטק 3
יום שישי,
21.4.2017
קורס: שעתם היפה 10:30 סינמטק 3
יום שישי,
21.4.2017
לשוב הביתה 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
21.4.2017
לא פה, לא שם 21:30 סינמטק 1
שבת,
22.4.2017
יום הולדת לבאגס באני 11:00 סינמטק 1
שבת,
22.4.2017
ציידת העיט הזהוב 15:00 סינמטק 1
שבת,
22.4.2017
אבא 17:00 סינמטק 2
שבת,
22.4.2017
כיצד להיות נאהבת 19:00 סינמטק 2
שבת,
22.4.2017
יבגני אונייגין (צ'ייקובסקי) 19:55 סינמטק 1
שבת,
22.4.2017
יבגני אונייגין (צ'ייקובסקי) 19:55 סינמטק 3
שבת,
22.4.2017
רומיאו וג‘וליאטה בחדר חשוך 21:30 סינמטק 2
יום ראשון,
23.4.2017
העדות 18:30 סינמטק 3
יום ראשון,
23.4.2017
מאיה ז''ק: טרילוגיית הזיכרון 20:00 סינמטק 1
יום שני,
24.4.2017
לוגאן 21:00 סינמטק 1
יום שני,
24.4.2017
המטרו האחרון 21:00 סינמטק 3
יום שלישי,
25.4.2017
יוקרה 18:15 סינמטק 1
יום שלישי,
25.4.2017
לחקור את אבי 19:00 סינמטק 3
יום שלישי,
25.4.2017
קריפי: סיפורים מפחידים שקרו באמת 21:00 סינמטק 1
יום שלישי,
25.4.2017
בגידה 21:00 סינמטק 2
יום רביעי,
26.4.2017
ציידת העיט הזהוב 19:00 סינמטק 1
יום רביעי,
26.4.2017
מעבר להרים ולגבעות 20:00 סינמטק 3
יום רביעי,
26.4.2017
לוגאן 21:00 סינמטק 1
יום חמישי,
27.4.2017
מרד הנעורים 18:00 סינמטק 1
יום חמישי,
27.4.2017
בגלל הרעב 18:00 סינמטק 3
יום חמישי,
27.4.2017
המעבדה 20:00 סינמטק 2
יום חמישי,
27.4.2017
לא פה, לא שם 21:00 סינמטק 1
יום שישי,
28.4.2017
מיתה טובה 13:00 סינמטק 1
יום שישי,
28.4.2017
מעבר להרים ולגבעות 21:30 סינמטק 1
שבת,
29.4.2017
ריכרד שטראוס וגיבורותיו 11:00 סינמטק 1
שבת,
29.4.2017
לוני טונס חוזרים לאקשן 11:30 סינמטק 1
שבת,
29.4.2017
לוגאן 16:30 סינמטק 1
שבת,
29.4.2017
מעבר להרים ולגבעות 19:15 סינמטק 1
שבת,
29.4.2017
עיר של עצבות 20:00 סינמטק 2
שבת,
29.4.2017
לא פה, לא שם 21:15 סינמטק 1
יום ראשון,
30.4.2017
אין הקרנות - ערב יום הזכרון 07:00 אולמות שונים