יום הולדת לבאגס באני
לוני טונס חוזרים לאקשן
ג'ו דנטה
29.04.2017  11:30 סינמטק 1

 

בוקר חווייתי לילדים ולכל המשפחה שיוקדש לארנב המצחיק בעולם, שחוגג 75 שנה. מי המציא את באגס באני? כמה אנשים צריך כדי ליצור סרט מצויר אחד? נכיר גם סיפורו המדהים של מל בלאנק, האיש שדיבב את הקול של באגס וכירסם כמויות אדירות של גזר בהקלטות לסרטים המצויירים (אבל ירק אותן מיד כי לא סבל גזר). הוא אחראי גם לדמויותיהם של דאפי דאק, טוויטי הציפור ועוד דמויות רבות. לסיום תוקרן הקומדיה "לוני טונס חוזרים לאקשן" בכיכוב דמויות הלוני טונס לצד בני אדם אמיתיים. בהנחיית במאי הקומדיות אלון גור אריה. (לכל המשפחה)

חורף חם לכל המשפחה בסינמטק ירושלים! סרט ב-10₪ ופופוקורן ב-10₪*

*מותנה בהרשמה למועדון הסרט הטוב לכל המשפחה. אתם מוזמנים להירשם כאן https://goo.gl/bJGcvf וליהנות מההטבה ולאחר מכן להזמין כרטיסים

     

אודות הסרט

קומדיה ארסית ומטורפת של ג'ו דנטה המשלבת בחכמה בין אנימציה לשחקנים חיים. באגס באני ודאפי דאק, החתומים כשחקנים באולפני וורנר, נשאבים שוב אל הסכסוך המר והממושך ביניהם. דאפי דאק, שנמאס לו להיות כינור שני לבאגס, מחליט לעזוב את האולפנים לתמיד. לעזרתו יוצאת סגנית נשיא תחום הקומדיה בוורנר, קייט האוטון המשחררת את דאפי מהחוזה שלו ומורה לאיש הביטחון של האולפנים, די.ג'יי דרייק , "ללוות" את דאפי אל מחוץ למתחם. למעשה, דאפי מפוטר ודי.ג'יי, איש ביטחון בעל שאיפה להפוך לאיש פעלולים, זורק אותו החוצה בבושת פנים. פתאום מוצא עצמו דאפי כ'סייד קיק' ללא גיבור, ומחליט להיות בעל בריתו של די.ג'יי בין אם זה מוצא חן בעיניו ובין אם לא. כך הוא מוצא עצמו בזירת האירוע כאשר די.ג'יי מגלה שאביו, כוכב הקולנוע הידוע, דמיאן דרייק , המרבה לגלם מרגלים בינלאומיים נעימי הליכות, הוא בעצם מרגל בינלאומי גם בחייו האמיתיים - והוא נחטף על ידי היו"ר הנבזה, העומד בראשו של ארגון נבזה לא פחות. נראה כי לדמיאן יש מידע על מיקומו של "יהלום הקוף הכחול" המסתורי ורב העוצמה, והיו"ר יעשה הכל כדי להניח עליו את ידיו.
     

שם באנגלית:

Looney Tunes: Back in Action

ארץ:

ארצות הברית

שנה:

2003

אורך:

90 דקות

שפה:

דיבוב לעברית
מומלץ לגילאי 5 ומעלה
     

זמני הקרנות

29.04.2017 11:30 סינמטק 1