רביעי | 18.07.18

סגור
לתכנית החודשית

הנהלה

מנכ"ל ד"ר נועה רגב

מנהל אמנותי אלעד סמורזיק

מנהל כספים וחשב אריאל רביבו

יעוץ אמנותי, אוצרות תוכנית שנטל אקרמן ו"קארט בלאנש" ויויאן אוסטרובסקי

רכזת הנהלה והפקת קטלוג עינת סנפירי

 

הפקה

מפיקה ראשית אלה טל

מנהלת הפקה הילה בר-חיים

מתאמת הפקה הראל בן מלך, חנה דה לה פרגולה

מפיק בפועל אירועי חוצות יאן בירברייר

מנהלת הפקה אירועי חוצות אנה גורליק גוטרמן

קריאייטיב ארועי חוצות תמר מאיר

מנהלת Film on the Go מעין ליטאי

מפיק בפועל Film on the Go יאיר מילנוב

בימוי טקס פתיחה אלון אלוש

ניהול והנחיית הבכורות והטקסים טל מאירי 

 

מחלקת אירוח

מנהלת המחלקה תכלת סמל

מפיקת מחלקת אירוח עינת שרון

מנהלת צוותי שיפוט קרן שמש

ראש צוות מארחים מרים זגל

מנהלת אקרדיטציה איילת אלדן

מתאמת דריה אבירם

מארחים קרול דרייפוס, יעל אלחדד, בר סילוני, ג'וסף עמנואל, רותם בכר, שירי קובן, חנן ברנדס, ניתאי דגן , איתי עמרם, נאדין סיגלוב, ליאור זילברברג, טל גלאון, גבריאל וולקוביץ', יואב שוצר , מיא טפיארו, יעל אלבז ,רוני בהיר, תמיר פיינגולד, לורי דונהיו, איתי סנפיר, שיר פרידמן , גל ירדן, אור ברנס, רועי קנבסקי, עידו ברגר, רותי גרוסמן, הגר טננבאום, שני פוקר, טל מוסקוביץ', בן טופח, איה גלעד, יאיר כרמלי, לורה קרלסון

אח"מים מקומיים ארז ברנהולץ

 

קשרי חוץ

מנהל קשרי חוץ והפצה דניאל כהן

ניהול קשרי תורמים דניאלה תורגמן - גלס

 

קולנוע ישראלי

מנהל מסגרות הקולנוע הישראלי דניאל זוז

מנהלת אירועי תעשייה אנה קרדשבסקה

מפיקת מסגרות הקולנוע הישראלי ואירועי תעשייה  נטע רנה מור

מנהלת מחלקת חינוך, תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה איילה בנימין

תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה אלעד חן, אפרת חן

 

שיווק ומיתוג

מנהלת שיווק ופרסום מירי קפילוטו פדהצור

עוזרת שיווק אביבה ראובן

קידום דיגיטלי ועריכת עמוד פייסבוק  קיס מרקטינג טל פלוסקר, ליאור לוי

ניהול יחסי ציבור לפידות אורה לפידות, אופירה בוטו

עיצוב גרפי ומיתוג סטודיו דניאל ויינברג דניאל ויינברג, נועה גבאי-אביגדורי, דקל מימון, ירמי אריאלי

משרד פרסום ציבלין אורן ציבלין, גיא בורנשטיין, אוהד קצין, עידו רוזנבלום, ירון ברוידא, הדס תורג'מן, עמרי פישר, אסף הרשקו

פסלון הפרס סטודיו עודד ובמן

צילום נועם פריסמן

 

מנהלה

מפיקת הסינמטק מיכל מנדלבוים

ניהול מוזמנים ומשרד ראשי אמירה בנאי

עוזרת משרד ראשי ראיה דרוויש

מנהלת שיווק אירועים קרול דרייפוס

 

תוכן ואוצרות

כתיבת טקסטים אלעד סמורזיק, יובל פלוטקין, טל מאירי, נבות ברנע

לקטורה וייעוץ אמנותי נבות ברנע

ניהול אתר האינטרנט תמר פרימן

תרגום תוכנייה אליזבת צאודרר

ייעוץ לשוני קטלוג ומוספים איתמר ב"ז, דניאלה תורגמן-גלס

עוזר תחקיר אבי גרין

 

הנהלת חשבונות

מנהלת חשבונות יערית אקוע, אירית כחלון, שרה סגל

 

פרויקטים

אוצרי אמנות בצומת מרכז לאמנות ומדיה מעמותה  ויויאן אוסטרובסקי וקבוצת סלה-מנקה 

מפיקי אמנות בצומת צוות מרכז לאמנות ומחקר מעמותה

 

ארכיון וניהול עותקים

מנהל הארכיון מאיר רוסו

מנהלת פרויקט שימור דיגיטלי הילה אברהם

מומחה שימור וראש צוות בקרת סרטים סאשה קליימן

תחקיר סרטי ארכיון ובקרת סרטים מרגריטה קליינמן

ריכוז חטיבת הוידאו ועריכת וידאו רבקה לוי

מעבדת דיגיטציה יניב קוריס, אופיר קלרמן, אופיר מסר, רותם פז, יונתן רון, נבו רביבו, אביאל לוונשטיין

 

קופות ואולמות

מנהל קופה דורון לוי

קופאים קובי נעימי, מיכאל פרנקו, שחר לוי, מאיה גוילי, רוני סלונים, הלל מליניאק, יערה לוי, שאדי ג'ורג'יו

ניהול אולמות אלי בן זאב, אביה ברן, ליענה אלון, חובב פלר, אוהד לטקו, נאדין קמר

סדרנים חנה נחמנסון, יקי וויס, בן צור, אלה צמח, טליה ג'אנה, סג'ה דורזה

חברות אבטחה ג'י פור וואן, פרוטקט רבקה גרינברג, יזן אבו זנט

תחזוקה ויסאם מחיסן, עלי סאדר

רשף ניקיון ואחזקה

סינמטקפה ירון מזרחי, שחר פנחס, הילל מואטי

 

ניהול טכני ותרגום

מנהל טכני אורן סולימני

סגן מנהל טכני דני מועלם

מקרינים נדאל סרחאן, עבד קרעין, עדי כהנא, איליה קריינס, מיכאל לוי

תרגום וכתוביות אולפני אלרום

ניהול מערך חדרי הקרנה ותרגום נדאל סרחאן, עבד קרעין, עדי כהנא

שליחויות רמי יעקב, דודו לוי

 

מחשוב ואינטרנט

מערכות מידע "גפני טכנולוגיות מיחשוב מולטימדיה" דן עופר

 

מיון סרטים

מיון סרטים בינלאומיים אלעד סמורזיק, נועה רגב, ויויאן אוסטרובסקי, טל מאירי, תכלת סמל

קולנוע עלילתי ישראלי מאיה קניג, אלעד קידן, נועה רגב, אלעד סמורזיק, דניאל זוז, נטע רנה מור

קולנוע תיעודי ישראלי דני מוג׳ה, רנא אבו פריחה, נטע שושני, מאיה זינשטיין

סרטים קצרים אדוה מגל-כהן, נבות ברנע, תמי ברנשטיין, רפאל בלולו, שירה פורת, מיה זיידמן

אמנות וידאו וקולנוע ניסיוני נירית נלסון, תמר גיספן-גרינברג, פיל וגליה קולקטיב

פיצ'פוינט קלאודיה לנדסברגר, סוהא עראף, נטע מור, אנה קרדשבסקה, אלעד סמורזיק